Greengeeks, стартап 2008 року, що базується в Каліфорнії, сміливо стверджує, що це 1 екологічна послуга веб хостингу Globe 1. Крім підвищення ефективності життєздатності їх платформи. Основні продукти Greengeeks це його спільні хостингові компанії.

Добре подобаються плани

Для веб бізнесу вони надають інвентар провайдерів та предметів, включаючи електронну пошту, хостинг в Інтернеті, доменні імена, веб сайти, маркетинг, захист тощо. Їх клієнт допомога персоналу регулярно працює на ринку, а їхній інтерфейс легко використовувати. Godaddy також пропонує абсолютно безкоштовний рік офісу від електронної пошти Microsoft 365 Enterprise, безкоштовне ім’я з щорічною плату, і справді безмежна та необмежена пропускна здатність. Найпопулярнішою та добре оціненою компанією в Інтернет-хостингу для WordPres. Щоб переконатися, що ваш веб сайт настільки ж швидкий та безпечний, як досяжний, вони пропонують конкретні внутрішні рішення щодо продуктивності та безпеки WordPress. Siteground представляє кілька компаній, разом із постановкою з одним клацанням, безкоштовним CDN, безкоштовним SSL, вбудованим кешуванням WP, щодня резервними копіями, автоматизованими оновленнями та будівельником веб-сайтів.

Що таке підтримка в хості

Компанії

Переконайтесь, що ваша підтримка клієнтів завжди онлайн з пошуковою базою знань про самодопомогу, яка надає рішення для питань, навіть коли ви не можете. Знаючи, з ким контактувати з приводу ваших різноманітних технологій, може заощадити багато часу та головного болю. Це дуже необхідно, якщо одна річ зламається, що, як всі знає, трапляється з технологіями так часто. Вам знадобиться швидкий час реагування, щоб кожна дрібниця вставала і бігла. Це просто зробити помилку зателефонувати в Інтернет розробник ІТ адміністратора або навпаки. Часто випадки хтось із ІТ питанням може Хостинг Drupal попросити веб розробника про допомогу, але це питання не підпадає під обсяг того, що вони роблять.

Тим не менш, вам потрібен розробник

Немає жодного приводу для онлайн-господаря спостереження, що не має 24/7 підтримки-будь то чат, телефон, електронна пошта чи квиток. Золота звичайна місце це 24/7 телефонна допомога, однак підтримка чату 24/7 є правильною там. Кожен день приносить нові виклики та можливості навчання. Бути здатним зробити відмінність у роботі іншої людини за допомогою інформації, яку ми зараз розробили, надзвичайно корисно. Створення позитивного впливу, крім просто виправлення труднощів, допомагає мені відчути себе співробітником у успіху наших клієнтів. Після декількох років роботи в допомозі я навіть вважав це корисним та фантастичним альтернативою вивченням альтернативи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *